
Afgelopen jaar zijn onze boardrooms volledig vernieuwd. De Carolus, Ireneus en Norbertus hebben nu een frisse inrichting en warme uitstraling gekregen. Hierdoor voelt het zowel professioneel als huiselijk. De combinatie van natuurlijke materialen, rustgevende kleuren en modern licht zorgt voor een prettige sfeer waarin overleg en inspiratie moeiteloos samengaan.
De ruimtes zijn ingericht met oog voor detail en functionaliteit. De ruime vergadertafels, comfortabele stoelen en moderne presentatiemiddelen maken de boardrooms geschikt voor uiteenlopende bijeenkomsten van teamoverleg en brainstormsessies tot presentaties of workshops.
Wat blijft, is de kenmerkende rust van het klooster. De omgeving en de aandacht voor gastvrijheid zorgen ervoor dat elke bijeenkomst in balans voelt. Ons team, bestaande uit professionals en studenten, staat klaar om elke vergadering soepel te laten verlopen met goede koffie, verse lekkernijen en persoonlijke service.
De boardrooms weerspiegelen de manier waarop wij bij Leerhotel Het Klooster naar samenkomen kijken: professioneel, persoonlijk en met aandacht voor de juiste sfeer. Een plek waar ideeën de ruimte krijgen en mensen zich op hun gemak voelen.
Wilt u ook gebruik maken van onze boardrooms? Neem dan contact op met onze afdeling reserveringen.
